1- VetGürkan Yürüteci hastanızın problemi ve ihtiyacına göre şekillendirilir, standart üretim modeller her ihtiyaca cevap veremeyebilir.

2- VetGürkan Yürüteci hastanızın ölçülerine göre üretilir, hassas ayarlama özelliği de mevcuttur. Örneğin; Chihuahua, Yorkshire Terrier, Pug, Maltese ırklarının hepsi küçük ırk sınıfındadır ama aynı ölçülere sahip değillerdir. Ayrıca zayıflık, obezite, cücelik gibi bireye özgü standart dışı ölçüler olabilir.

3- Ekonomiktir. Yurtdışı emsallerinin dövüz kuru, ithalat vergisi, distribütör payı, kargo masrafı gibi ilave ücretleriyle kabaran fiyatlarından çok daha azını ödersiniz.

4- Yedek parça, destek, onarım hizmetlerini kolaylıkla ve hızlıca alırsınız. Üretim hatalarına karşı 1 yıl, malzeme hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

5- Koşum takımları, ayarlama anahtarı, el destek taşıma tasması, bacak askıları, uzatma-gezdirme kayışı gibi aksesuarları yürüteç ile birlikte ücretsiz gelir.

Evet, zaten bu tekerlekli sandalyenin en güzel özelliklerinden biridir. Evcil hayvanınızın ihtiyaç duyduğu egzersizi yapmasını sağlar ve tuvalet ihtiyaçlarını gidermesine yardımcı olur. (Tam parapleji olgularında yine de elle masaj gerekebilir.)
Eğer isterseniz arka bacak askılarını takmayıp ayakların serbest yere değmesini sağlayabilirsiniz. Böylece kendi ayaklarını kullanabilir ve kas-eklem hareketliliğini sağlayabilirsiniz. Eğer ileti kaybı ve ayağı sürüme varsa askıya alınmayan taraflarda yaralar oluşabilir.
Demonte ederek tüm dünyaya gönderimini yapabiliriz. Montajı ve hastanıza göre ince ayarını yapmak çok kolaydır. Paket içeriğinde ayarlama anahtarı bulunmaktadır. Başka bir alete gerek kalmadan bu anahtar ile tüm yürütecin montajı yapılabilmektedir. Kargo ile gönderimlerde tüm masraf, müşteriye aittir.
Hastanın genel sağlık durumuna bağlı olarak yürüteç ile neler yapabileceği hakkındaki beklentilerinizin gerçekçi olması gerekir. Geçirdiği travma veya ameliyata bağlı olarak yeniden güç ve dayanıklılık sağlaması için zaman gerekebilir. Aynı olaylar sizin başınızdan geçseydi herhalde tekerlekli sandalye edinir edinmez kmlerce koşmak istemezdiniz. Alışma süreci yaşaması ve yürüteçi kullanmayı öğrenmesi için zaman tanımalısınız. Ayrıca yürüteç ile çok iyi adaptasyon kurmuş olsa bile uzun süre üzerinde yalnız bırakmamalısınız ve mutlaka dinlenme araları vermeniz gerekir.
Hastanıza yürüteçe alışması sırasında rehberlik etmeniz gerekir.Başlangıç olarak yürütecin varlığına, kokusuna alışması için üzerine koymadan önce inceleme fırsatı verin. Daha sonra göğüs tasmasını takmayı ve ona alışmasını sağlayın. Bu sırada ödül mamaları veya sevdiği yiyecekler size yardımcı olabilir. Yürüteç üzerine koyduğunuzda herşeyin yolunda olup olmadığını kontrol edin. Bir iki adım atması için teşvik edici olun. Biraz uzaklaşıp yanınıza çağırın. Çok nazik olmak şartıyla itmek yardımcı olabilir. Asla acele etmeyin ve stres oluşturmamaya çalışın. Yürüteçten korkması alışma süresinin çok uzamasına neden olabilir.
Yürüteçin hastanıza uygunluğu konusunda endişeleriniz varsa lütfen bize danışın. Eğer ilk tanışma kısmı düzgün olursa yürütecin red edilmesi çok nadirdir. Yürüteçlerimiz hastalarımızın özelliklerine göre üretildiği için geri alınması bizi zora sokmaktadır fakat hasarsız olduğu ve tüm aksesuarları yerinde olduğu sürece tam bir geri ödeme yapmamız ve yürüteci iade almamız mümkündür. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, bunları cevaplamak bizim için mutluluk olacaktır.